листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи март 2019


Банки - финансиски извештаи 31032019.xls

Објавено на: 15.05.2019 14:05:58
Документ БР.: DOC_12294-91/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.