листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2019 до 31.03.2019год.


BU 01.01-31.03.2019.xlsx

Објавено на: 15.05.2019 14:22:47
Документ БР.: DOC_12294-98/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.