листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

drugi odluki od sobranie


Одлука3.pdf

Објавено на: 16.05.2019 14:10:41
Документ БР.: DOC_12283-37/2019
Урнек: Други одлуки од собрание