листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Повик за Собрание .docx

Објавено на: 16.05.2019 14:15:34
Документ БР.: DOC_10109-81/2019
Урнек: Јавен повик за собрание