листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештај


ревидиран финансиски извештај за 2018 година.pdf

Објавено на: 16.05.2019 14:15:38
Документ БР.: DOC_12304-44/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи