листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog odluki za sobranie


predlog-odluka za raspredelba na dobivka T5.pdf
predlog-odluka za revizor T7.pdf
predlog-odluka za izmena na statut T8.pdf
predlog-odluka za mesecen pausal T9.pdf

Објавено на: 16.05.2019 15:54:36
Документ БР.: DOC_13285-118/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери