листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука донесена на Собрание на акционери 17.05.2019 година


II-10 Одлука за избор на членови на Одбор на директори.doc

Објавено на: 17.05.2019 15:30:18
Документ БР.: DOC_12285-32/2019
Урнек: Измени во органи на управување