листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2018 година


II.1.2 Ревидирани финансиски извештаи за 2018 година.pdf
II.6.2 Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2018 година.pdf

Објавено на: 17.05.2019 15:30:18
Документ БР.: DOC_12304-47/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи