листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на ФЕРШПЕД АД Скопје и Група Фершпед во 2018 година


II.1.3 Извештај за работењето на друштвото за 2018 година.pdf
II.6.3 Извештај за работењето на групата Фершпед за 2018 година.pdf

Објавено на: 17.05.2019 15:30:18
Документ БР.: DOC_10191-316/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации