листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ИЗМЕНИ ВО ОРГАНИ НА УПРАВУВАЊЕ


Soopstenie za berza.pdf

Објавено на: 17.05.2019 15:35:23
Документ БР.: DOC_12285-33/2019
Урнек: Измени во органи на управување