листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки


Image.jpg
Image (2).jpg
Image (11).jpg

Објавено на: 17.05.2019 15:56:23
Документ БР.: DOC_12283-43/2019
Урнек: Други одлуки од собрание