листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Коригирана Одлука од собрание на акционери


SKAN - KOREGIRANA ODLUKA - 20-05-2019.jpg

Објавено на: 20.05.2019 14:25:25
Документ БР.: DOC_12283-45/2019
Урнек: Други одлуки од собрание