листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od odrzano akcionersko sobranie na 21.05.2019 godina Oranzerii Ad


Odluki od akcioner.sobranie za 2018.pdf

Објавено на: 21.05.2019 14:17:54
Документ БР.: DOC_12283-47/2019
Урнек: Други одлуки од собрание