листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidiran Finansiski izvestaj za 2018 Oranzerii Ad


Revizorski izvestaj za 2018.pdf

Објавено на: 21.05.2019 14:17:47
Документ БР.: DOC_12304-48/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи