листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Ревидирани Финансиски извештаи на ОИЛКО за 2018 година .pdf

Објавено на: 22.05.2019 08:32:01
Документ БР.: DOC_12304-49/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи