листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.


Консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2019F.xlsx

Објавено на: 28.05.2019 14:20:53
Документ БР.: DOC_12294-114/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.