листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за употреба и распоредување на остварената добивка по Годишната сметка за 2018 година на Стопанска банка а.д. Битола.


Одлука за употреба и распоредување на остварената добивка по Годишната сметка за 2018 година на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 29.05.2019 15:37:58
Документ БР.: DOC_12287-19/2019
Урнек: Распределба на добивка