листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на Стопанска банка а.д. Битола за 2018 година.


Годишен извештај за работењето на Стопанска банка а.д. Битола за 2018 година.pdf

Објавено на: 29.05.2019 15:51:55
Документ БР.: DOC_10191-331/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации