листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за 2018 год. на БИМ а.д. Свети Николе


Годишен извештај за 2018 год. на БИМ а.д. Св. Николе.pdf

Објавено на: 30.05.2019 08:57:03
Документ БР.: DOC_10191-332/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации