листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери - 03.07.2019 година.


Јавен повик за XXXI Собрание закажано за 03 07 2019.pdf

Објавено на: 31.05.2019 15:12:32
Документ БР.: DOC_10109-107/2019
Урнек: Јавен повик за собрание