листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Консолидиран биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола -31.03.2019


Консолидиран Биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола 01.01.-31.03.2019.xls

Објавено на: 31.05.2019 14:39:55
Документ БР.: DOC_12294-120/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.