листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Витаминка АД објавува дивиденден календар


Дивиденден календар.pdf

Објавено на: 12.06.2019 08:57:07
Документ БР.: DOC_10187-23/2019
Урнек: Дивиденден Календар