листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Витаминка АД одржа и донесе одлуки на акционерско собрание одржано на 11.06.2019г


Одлуки на акционерско собрание.pdf

Објавено на: 12.06.2019 09:12:11
Документ БР.: DOC_12283-76/2019
Урнек: Други одлуки од собрание