листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revizorski Izvestaj Debarski Banji Capa AD - 2018-pp-ok-s


Revizorski Izvestaj Debarski Banji Capa AD - 2018-pp-ok-s.pdf

Објавено на: 12.06.2019 14:10:38
Документ БР.: DOC_12304-73/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи