листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распоредување на утврдената добивка


Одлука за распоредување на утврдената добивка.pdf

Објавено на: 17.06.2019 15:52:24
Документ БР.: DOC_12287-29/2019
Урнек: Распределба на добивка