листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски Извештај за 2018


Revizorski izvestaj 2018.pdf

Објавено на: 21.06.2019 09:47:07
Документ БР.: DOC_12304-79/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи