листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Извештај за работата на Друштвото за 2018


dodatoci za revizorski izvestaj 2018.pdf

Објавено на: 21.06.2019 09:50:44
Документ БР.: DOC_12304-80/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи