листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2018 година


ревидиран финансиски извештај за 2018 година.pdf

Објавено на: 25.06.2019 08:56:52
Документ БР.: DOC_12304-82/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи