листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Финансиски извештаи


Usvojuvanja na Godisna smetka i konolidirana go.presmetka.pdf

Објавено на: 25.06.2019 09:57:50
Документ БР.: DOC_12304-83/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи