листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финасиски извештаи


Konecni posebni revidirani izvestai Beton 2018.pdf

Објавено на: 25.06.2019 14:00:23
Документ БР.: DOC_12304-84/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи