листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


Ревизорски извештај за 2018 година


Auditor's Report - ZAS AD- 2018.pdf

Објавено на: 26.06.2019 14:11:09
Документ БР.: DOC_12304-86/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи