листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-  одлуки за Собрание на акционери.


PREDLOG - ODLUKI SOBRANIE - 2019.pdf

Објавено на: 27.06.2019 15:08:33
Документ БР.: DOC_13285-168/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери