листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка по Годишна сметка за 2018 година


Одлука за распределба на добивка.pdf

Објавено на: 28.06.2019 16:21:55
Документ БР.: DOC_12287-35/2019
Урнек: Распределба на добивка