листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


JAVEN POVIK SO OBJAVA BERZA VEB.pdf

Објавено на: 03.07.2019 15:34:06
Документ БР.: DOC_10109-116/2019
Урнек: Јавен повик за собрание