листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 2018 г


Ревизорски извештај Макстил 2018 година.pdf
Годишен извештај за работењето Макстил 2018 година.pdf
Годишен извештај Служба за внатрешна ревизија 2018.pdf
Финансиски извештаи Макстил 2018 година.pdf

Објавено на: 03.07.2019 14:16:09
Документ БР.: DOC_12304-96/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи