листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревидирани финансиски извештаи.pdf

Објавено на: 05.07.2019 15:04:03
Документ БР.: DOC_12304-99/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи