листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за измена на статут


ODLUKA za izmena na Statut.pdf

Објавено на: 12.07.2019 14:17:23
Документ БР.: DOC_12283-117/2019
Урнек: Други одлуки од собрание