листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за избор на ревизор


ODLUKA za revizor.pdf

Објавено на: 12.07.2019 14:17:34
Документ БР.: DOC_12283-119/2019
Урнек: Други одлуки од собрание