листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на работата на одборот на директори


ODLUKA za rabota na Odborot.pdf

Објавено на: 12.07.2019 14:17:28
Документ БР.: DOC_12283-118/2019
Урнек: Други одлуки од собрание