листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за акционерско собрание


Zapisnik od prethodno sobranie.pdf
Predlog odluki.pdf

Објавено на: 17.07.2019 14:25:39
Документ БР.: DOC_13285-173/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери