листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od Sobranie 2019


odluki.pdf

Објавено на: 22.07.2019 16:01:33
Документ БР.: DOC_12283-125/2019
Урнек: Други одлуки од собрание