листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2019


6 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 23.07.2019 15:24:09
Документ БР.: DOC_26441-3/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.