листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи 30.06.2019 г.


6 Месечно известувања - Пекабеско АД - 2019.xls

Објавено на: 24.07.2019 14:10:46
Документ БР.: DOC_26441-6/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.