листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

FIN.IZVESTAI ZA PERIOD 01.01.-30.06.2019


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-3.xls

Објавено на: 25.07.2019 14:10:13
Документ БР.: DOC_26441-7/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.