листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Комерцијална банка АД Скопје известува дека г-н Горан Антевски, член на Надзорниот одбор, се стекна со 550 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје.

Објавено на: 25.07.2019 14:37:30
Документ БР.: DOC_10191-381/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации