листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Известување за промена на бројот на членови на одборот на директори.


Известување за промена на бројот на членови.pdf

Објавено на: 29.07.2019 14:18:49
Документ БР.: DOC_12283-126/2019
Урнек: Други одлуки од собрание