листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание.


Одлуки од собрание.pdf

Објавено на: 29.07.2019 14:19:06
Документ БР.: DOC_12283-127/2019
Урнек: Други одлуки од собрание