листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за промена на податок на член на одборот на директори.


Одлука за промена на податок на член од одборот на директори.pdf

Објавено на: 29.07.2019 14:19:18
Документ БР.: DOC_12283-128/2019
Урнек: Други одлуки од собрание