листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за именување на извршен член на одборот на директори.


Одлука за именување на извршен член.pdf

Објавено на: 29.07.2019 14:19:35
Документ БР.: DOC_12285-50/2019
Урнек: Измени во органи на управување