листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-30.06.2019


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци19 -.xlsx

Објавено на: 30.07.2019 14:59:58
Документ БР.: DOC_26441-15/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.